O firmie

Kilka słów na temat EKOBUDOWY


Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe "EKOBUDOWA" prowadzi działalność od 1995 roku.  W 2017 r firma  przekształciła się w Spółkę Jawną pod nazwa  "Przedsiębiorstwo Budowlane - Handlowe EKOBUDOWA Lisowski Spółka Jawna" i  jest kontynuacją działającej od wielu lat hurtowni budowlanej Przedsiębiorstwo Budowlane - Handlowe EKOBUDOWA .

Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc firmom budowlanym oraz klientom indywidualnym od projektu, aż do chwili wprowadzenia się do nowego domu. Służymy pełną informacją na temat sprzedawanych materiałów budowlanych.

Od początku działalności współpracujemy z dostawcami z całego kraju oraz obsługujemy klientów z województwa podkarpackiego. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klienta, poprzez ciągłe wzbogacanie oferty handlowej oraz zdobycie wiodącej pozycji w regionie w dostarczaniu materiałów budowlanych.

Hurtownia materiałów budowlanych EKOBUDOWA kładzie nacisk przede wszystkim na jakość oraz sprzedaż po konkurencyjnych cenach, co sprawia, że z miesiąca na miesiąc powiększa się grono naszych klientów. Jesteśmy bezustanie rozwijającą się, a przy tym prężną, a także otwartą na potrzeby klientów firmą.